מתקנים לילדים מעוצבים ובטוחים

חברת מתקני פסגות בע"מ מתכננת, מעצבת, מייצרת, מתקינה ומתחזקת מגוון מתקנים לילדים. בין היתר החברה מתכננת ומייצרת מתקני משחקים דינאמיים, משולבים, אתגריים ונגישים ולפעוטות. מתקנים אלו יכולים להיות מתקני כבלים, אומגות, מגלשות, נדנדות, מתקני כבלים, מתקני אקסטרים, מתקני קפיץ, מתקני זחילה, קרוסלות ועוד. המתקנים מסופקים למרחב הציבורי בלבד ולא ללקוחות פרטיים, בהתאמה מלאה לפרויקט וליווי אישי לכל אורך התהליך, וזאת במחיר משתלם ועם עמידה בלוחות זמנים.

מוצר כחול לבן העומד בדרישות מכון התקנים

בהתאם לדרישות החוק כל מתקן משחקים שאנו מספקים מתוכנן ומיוצר בארץ בהתאם לדרישות מכון התקנים, נבדק ומאושר על ידו. הדרישות שמות דגש על איכות ובטיחות המתקן ובאות לכדי ביטוי בהיבטים שונים. בין היתר איכות ובטיחות באות לכדי ביטוי בעמידות ויציבות המתקן, בהיותו מיוצר מחומרים וצבעים מעכבי בעירה, מוגנים בפני קרינת שמש, ושאינם מסוכנים או רעילים.

רמה גבוהה של איכות ובטיחות

הרמה הגבוהה של איכות ובטיחות המתקנים שאנו מייצרים נשענת על חומרי גלם איכותיים ומתקדמים, המציגים רמה גבוהה של חוזק ועמידות. כך למשל, אנו עושים שימוש בחומרים חזקים ועמידים שאינם מחלידים כמו אלומיניום ונירוסטה. וכן בכבלים מצופים עם ליבת פלדה וברכיבים מפלסטיק בעלי רמה גבוהה של דחיסות המבטיחה את עמידותם.

כמו כן, אנו מספקים למתקנים משטחי בטיחות איכותיים המרככים את המכה במקרה של נפילה, וכן מקרים את גני המשחקים בהצללות איכותיות בעלות מסנן קרינה ומקדם הגנה גבוהה.

מתקנים בעיצוב עכשווי

לצד נושאי איכות ובטיחות אנו שמים דגש גם על חזות המתקנים, עם עיצובים יצירתיים, וחדישים המותאמים לעולם הילד וסביבתם. למען מטרה זו חברתנו מעסיקה צוות מובחר של מעצבים תעשייתיים וגראפיים, המובל על ידי חיפוש מתמיד אחר רעיונות מתקדמים למתקנים ותיקים וחדשים. כמו כן, אנו מקבלים השראה לרעיונות עיצוב מתקנים משיתופי פעולה מול מעצבי מוצר עולמיים מובילים, על ידי השתתפות בתערוכות בינלאומיות בתחום והתעדכנות תמידית במגמות חדישות בענף.

הזמנת מתקנים לילדים

להזמנת מתקנים לילדים לגני משחקים ציבוריים, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מתקני פסגות בטלפון 02-6335469 או במייל info@m-ps.co.il.