שלל מתקני טיפוס אקסטרים לילדים

חברת מתקני פסגות בע"מ מתמחה בתכנון וייצור של מתקני טיפוס אקסטרים לילדים, בשלל סוגים ורמות אתגר. מתקני טיפוס לגני משחקים מוצעים עם אלמנטים רבים ושונים כמו כבלים, חבלים וקירות טיפוס, לצד אלמנטים מאתגרים נוספים. כל המתקנים עומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי והם מיועדים להעניק לילדים חוויה מרגשת ומאתגרת המחזקת את הגוף והנפש. בין היתר החברה מייצרת את דגמי מתקני טיפוס הבאים:

  • אוהל כבלים דגם ארץ- מתקן טיפוס חבלים אתגרי בצורת אוהל המגיע לגובה של שלושה מטרים, מיועד לעד ארבעים ילדים מגיל חמש. המתקן תורם לביטחונו העצמי של הילד, מאפשר לו לבחון את יכולותיו ומחזק את שרירי הרגליים והידיים.
  • קיר טיפוס דגם רפול- קיר טיפוס מאתגר עשוי מפלסטיק דחוס ועמיד המתנשא לגובה של שלושה מטרים ומורכב משני קירות טיפוס ישירים שביניהם אלמנט נוסף לטיפוס מכבלים. למתקן עיצוב אורבאני חדשני עם מאחזים צבעוניים והוא מתאים לעד שבעה עשר משתמשים בני שלוש ומעלה ובהתאם ליכולות הפיזיות של כל ילד.
  • קיר טיפוס דגם בר לב- קיר טיפוס מאתגר בגובה של שלושה מטרים, מתאים לעשרים וחמישה משתמשים מגיל שלוש ומעלה. המתקן מורכב משלושה קירות טיפוס מפלסטיק מחוברים על ידי אלמנט טיפוס מעוגל מכבלים. כמו כן המתקן כולל אלמנט מושפע לטיפוס שמעלה את רמת האתגר.
  • מתקן כבלים דגם זיו- מתקן אקסטרים בצורת כדור נירוסטה, מתאים לעשרים וחמישה משתמשים מגיל חמש ומעלה. המתקן מורכב מכדור של רשת כבלים לטיפוס, רשת טיפוס נוספת ולוחות טיפוס עם חורים ומאחזים. כמו כן בעלי יצר אתגרי מפותח יוכלו לרדת מהמתקן מעמוד גלישה גבוה וארוך. המתקן מאפשר לילד לבדוק גבולות, לקחת סיכונים מחושבים ובטוחים ולהתמודד עם פחדים.
  • מתקן אקסטרים ענק- מתקן ייחודי גדול מימדים לעשרים וחמישה משתמשים בגיל שלוש ומעלה, המציע מגוון רחב של צורות טיפוס לצד פעולות של מעבר, גלישה זחילה ועוד. המתקן מציג רמות שונות של קושי, הוא תורם לפיתוח יכולות מוטוריות, קואורדינציה, יכולת להתמודד עם אתגרים, מחזק שרירים שונים בגוף ועוד.

מתקני טיפוס אקסטרים לגני משחקים

להזמנת מתקני טיפוס אקסטרים לילדים מתקדמים ומאתגרים, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם מתקני פסגות בטלפון 02-6335469 או במייל info@m-ps.co.il.