המקום הנכון לרכישת מתקני משחק לילדים

 

חברת מתקני פסגות בע"מ, מתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של מגוון סוגי מתקני משחקים לילדים, ברמה גבוהה ביותר של איכות, בטיחות ועיצוב.  אנחנו מבצעים  את כל תהליכי העיצוב, תכנון וייצור של המתקנים במפעלינו, תוך עמידה בתקנים מחמירים ביותר והקפדה על איכות המוצרים, התאמתם ללקוח וחוויית השימוש שהם מעניקים.

תהליך מקצועי על כל שלביו

יש לנו את  כל הידע, הניסיון, כח האדם והכלים הנדרשים לשם פיתוח וייצור מגוון מתקני משחקים לילדים, משלב הרעיון ועד להתקנה ולתחזוקה שוטפת של המתקן לאורך שנים. אלו מתקנים כדוגמת אומגות, מתקני כבלים, קירות טיפוס, מתקני כושר, נדנדות, מגלשות, קרוסלות, מתקני זחילה, מתקני אקסטרים, מתקנים משולבים, מתקנים לפעוטות, מתקנים דינאמיים, מתקנים נגישים ועוד. המתקנים מפותחים ומעוצבים עם הרבה יצירתיות וחשיבה מתקדמת על ידי צוות של מעצבים תעשייתיים ומהנדסי ייצור ופיתוח. כמו כן בחברתנו פועלת מחלקת תפעול האחרית על בקרת איכות ועמידה בדרישות תקנים מחייבים ומחלקת שיווק המלווה את הלקוח לכל אורך התהליך. צוותי התקנה ותחזוקה מיומנים ואחראים, פועלים בכל רחבי הארץ.

 

כל זאת ועוד מסופק על ידינו במטרה לתת לכל לקוחותינו מתקנים מתקדמים, נגישים, בטוחים ואיכותיים, המתאימים לצרכי הקהילה ולתנאי האקלים השונים בארץ מקריית שמונה ועד אילת.

 

איכות, בטיחות ועמידות

כל מתקן שאנו מפתחים ומייצרים נדרש לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות, בטיחות ועמידות בהתאם לדרישות מכון התקנים הישראלי. סטנדרטים אלו באים לידי ביטוי בטיב חומרי הגלם ויכולתם לעמוד מול נזקי מזג אויר, סביבה וונדליזם. כמו כן המתקנים מיוצרים מחומרים וצבעים בטוחים לשימוש, מעכבי בעירה, עם הגנה מפני קרינת UV ועם מבנה חזק, יציב ובטוח.

 

דגש על חוויית המשחק

לצד איכות ובטיחות אנו שמים דגש גם על חווית המשחק של הילדים והיותה מהנה, מחדשת, מאתגרת, תורמת לפיתוח יכולות פיזיות, רגשיות וחברתיות. דגשים אלו מושגים בין היתר על ידי תכנון מתקנים צבעוניים, בקו וגישה חדשנית, עם התאמה רב גילאית ויכולת להפעיל חלקים שונים בגוף, לפתח דמיון, ליצור תקשורת בין המשחקים ועוד.

 

הזמנת מתקן משחקים לילדים

להזמנת מתקן משחקים ילדים בטוח ואיכותי בהתאמה אישית, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מתקני פסגות בטלפון 02-6335469 או במייל info@m-ps.co.il.