תכנון מקצועי של פארק משחקים לילדים

בתכנון המרחב הציבורי, פארק משחקים לילדים תופס מקום מרכזי בהיותו צורך מהותי של כל קהילה הנדרשת במתחמי פעילות ומשחק בטוחים ואיכותיים לילדים. במשק הישראלי מתקני פסגות בע"מ עונים לצורך זה עם מבחר גדול ומתקדם של מתקני פארק משחקים, העומדים בכל דרישות התקן ומספקים מענה שלם לצורכי הקהילה וילדיה.

מתקנים שרואים את הילד

ההשראה העיקרית שלנו לתכנון פארק מתקנים לילדים הינו עולם הילדות והחוויות שהוא מעניק. זהו עולם השופע רגעי קסם, אושר והנאה, בו טיפוס על חבל וירידה במגלשה מעניקים חוויה מלאה בהתרגשות ושמחה. כמו כן עבור הילד מתקני משחק מספקים מרחב מלא באתגרים, בו הוא יכול לעוף על כנפי דמיון לבד או עם חברים, לבטא ולבחון את יכולותיו, לשתף אחרים ולהוציא את מלאי המרץ הבלתי נדלה של גופו. כל אלו ועוד מהווים עבורנו בסיס לתכנון ועיצוב מתקני משחקים מהנים ומאתגרים, מלאי צבע, דמיון ועניין הפונים לתחומי העניין של ילדים בגילאים שונים, מותאמים ליכולותיהם הפיזיות ובטוחים למשחק, התנסות ובדיקה.

תכנון כולל למרחב

מלבד עולמו של הילד, תכנון של פארק שעשועים לילדים מתחשב בכל המרחב ובצרכי הקהילה שעבורה הוא מיועד. בין היתר תכנון הפארק לוקח בחשבון:

  • מאפייני השטח- לרבות גודל השטח המיועד לפארק, תוואי השטח, סוג קרקע, רמת שיפוע ותנאי אקלים.
  • מאפייני סביבה- את המתקנים נתכנן כך שישתלבו עם הסביבה העוטפת אותם, אופייה ומאפייניה, בין אם מדובר באזור מגורים, אזור מסחר, בפארק שופע בצמחייה, בקרבה למוסדות חינוך וכדומה.
  • מאפייני הקהילה- סוג המתקנים יותאם לאוכלוסיה עבורה הוא מיועד, בין אם הדגש על פעוטות, ילדים קטנים, ילדים, בני נוער, בעלי מוגבלויות או שילוב של כל הגילאים לרבות מבוגרים.
  • פרטים נוספים- מלבד מתקני משחק, במידת הצורך נדאג גם לתכנן בפארק פתרונות הצללה וריהוט רחוב.
  • הגדרות תקציב- בחירת המתקנים לפארק תיקח בחשבון גם הגדרות תקציב לפרויקט.
  • מאפיינים נוספים- לכל לקוח וקהילה יש צרכים ייחודיים המשפיעים באופן ישיר על מאפייני התכנון של פארק מתקני שעשועים.

הזמנת מתקנים לפארק משחקים

להזמנת מתקנים לפארק משחקים מותאמים לצורכי המקום והקהילה, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם מתקני פסגות בטלפון 02-6335469 או במייל info@m-ps.co.il.