חברות גן וצליל ומתקני פסגות התאחדו לשיתוף פעולה שיצר את המותג החדש – פסגות מיוזיקל.

בפסגות מיוזיקל נמצאים כל היתרונות שבשתי החברות: הניסיון והיכולות המוזיקליות של גן וצליל, יחד עם האיכות המוכחת ויכולות הפיתוח והתקינה של מתקני פסגות.

המוזיקה מלווה את האנושות עוד משחר ההיסטוריה, תופסת מקום רוחני ומעניקה רובד נוסף לכל מעמד בו היא מושמעת. היא כוללת סגנונות שונים המושתתים על תפיסות מוזיקליות שונות בכל העולם.

כלי הנגינה החדשניים שלנו מהווים את אחת ההתפתחויות החדשניות ביותר בעולם כלי הנגינה: הנגשת הצלילים והמוזיקה למרחב הציבורי.

פיתחנו בסיוע מומחה לבניית כלי נגינה ועיצוב צליל, סדרה של כלי נגינה מכוונים, המיועדים לשימוש במרחב הפתוח. כל הכלים אקוסטיים ללא צורך בחשמל או אלקטרוניקה.
הכלים בנויים ומכוונים במיוחד כך שהמנגן אינו יכול לזייף או להפיק צלילים צורמים, אלא רק צלילים נעימים לשמיעה.

כיוונון זה מאפשר חווית הצלחה מידית למנגנים, שיכולים בקלות ליצור מנגינות מופלאות ונעימות ללא ניסיון קודם בתווים או נגינה, ואילו נגנים הבקיאים ברזי התווים יוכלו לנגן בכלים שלנו את כל הלחנים והמנגינות שיחפצו.

האינטראקציה בין הנגנים השונים ברחבי הפארק יוצרת שיח מוזיקלי רחב וחוויה מיוחדת של נגינה ציבורית משותפת ההופכת לתזמורת שלמה והרמונית להנאת הנגנים והמאזינים.

כל החומרים בהם אנו משתמשים תקניים ועמידים למרחב הציבורי לשימוש לאורך שנים.

כלי הנגינה שלנו מיוצרים תחת מערכת אבטחה העומדת בדרישות תקן האיכות הבינלאומי ISO 9001-2015 בטיחותיים לחלוטין ומאושרים לשימוש במרחב הציבורי על פי תקן 1498.

מרימבה

גונג

פעמוני פטריות

לירה

צבעוני

קסילופון

מטלופון

תופה

תופים

אורגן רחוב

קחון

שפורפרות קול

שלט מוזיקלי

מטלופון כפול

קסילופון 3 אוקטבות

צבעוני – פעוטות

תופים – פעוטות

אורגן – פעוטות

 קסילופון – קיר

שיר קיר

3 אוקטבות קיר

מרימבה קיר