תושבי נילי תתחדשו! הקמנו גן משחקים חדש בישוב נילי.

המתקן המרכזי בגן הוא משולב מדגם קיסריה, אחד המתקנים האהובים על הלקוחות שלנו.

המתקן קיסריה בנוי כמסלול של שלושה חלקים. החלק הראשון הוא מתקן משולב בעל שלושה מגדלים משושים בני שתיים ושלוש קומות ובהם סולמות וחבלים לטיפוס, גשרים שונים למעבר בעמידה או בזחילה, בקו ישר ובשיפוע, מגלשות שונות.

החלק השני של המתקן הוא גשר כבלים היוצא מן המתקן המשולב אל פירמידה אתגרית לטיפוס וגלישה בגובה חמישה מטרים. מהמתקן יוצאת מגלשה באורך שבעה מטרים, ובמרכזו מחוברים כבלי טיפוס ואחיזה.

החלק השלישי של המתקן הוא גשר הנמתח מן הפירמידה אל מתקן קשתות שבו אלמנטים שונים ומגוונים כמו סולמות, קירות וכבלים לטיפוס, ומגלשה.

המשחק במתקן מהנה ומשחרר. הוא מתאים למשחקי פיתוח דמיון, פיתוח פיזי ופיתוח האינטליגנציה החברתית. המתקן מעודד סקרנות וחקר, עצמאות, התמצאות במרחב, תכנון שלבים והתארגנות נכונה במרחב מורכב. המתקן מתאים לכל גיל ולמספר רב של שחקנים.

בגן ישנו גם מתחם של מתקנים מוזיקליים המנגנים תווים אמתיים בצלילים איכותיים, בעיצוב נעים ומזמין. המשחק במתקנים משלב בעלי צרכים מיוחדים, ומתאים לילדים ולמבוגרים כאחד. המתקנים בונים יכולות מוטוריות וקואורדינציה, ומעניקים למלווה הבוגר כלי ללימוד תווים ולפיתוח השמיעה המוזיקלית לילדים הצעירים, ולפתח אצלם סקרנות וחקר.

הגן כולו קיבל הצללה איכותית כך שאפשר לשחק בכיף גם בשעות החמות של הקיץ.